Виготовлення капп


 

 

Виготовлення кап

 

Існують різні види кап – стандартні та індивідуальні, ортодонтичні і для відбілювання.

 

Стандартні капи.

Стандартні капи можна поділити на два види: спортивні захисні та спеціальні для проведення ремінералізуючої терапії, наприклад, після професійної гігієни. Спортивні капи призначені для захисту зубів від різного виду травм. Такі капи в домашніх умовах нагрівають і «підганяють» під конкретну людини. Варто відразу відзначити, що ефективність такого виробу вельми сумнівна.

Стандартні капи для ремінералізуючої терапії використовуються зазвичай для зміцнення емалі та профілактики карієсу. Вони бувають трьох розмірів залежно від величини щелепи. У капу поміщують спеціальний препарат і її на певний час одягають на верхню і нижню щелепу.

 

Індивідуальні капи.

Індівідуальні капи виготовляються за індивідуальними відбитками пацієнта. Спочатку знімають відбиток зубного ряду, потім відливають гіпсову модель, за якою виготовляють ту чи іншу капу

Отже, індивідуальні капи використовують для ортодонтичного лікування і після нього, для відбілювання зубів і під час ремінералізуючої терапії в домашніх умовах, а також у спорті для захисту зубів. Індивідуальні капи в ортодонтії можуть служити як активний апарат (тобто за допомогою них безпосередньо відбувається ортодонтичне лікування) та ретенційний апарат. Іншими словами, після зняття брекет-системи людина використовує спеціальні капи, щоб зафіксувати результат лікування на ціле життя .

 

 

Головна

Карта сайту

Як до нас добратися

Наш прайс-лист

Корисні поради

 

А Ваші діти правильно чистять

зуби?

 

Чистити зуби щіткою треба не

менше ніж три хвилини. Пісочний

годинник допоможе дітям

дотримуватися необхідної тривалості чищення.