Air-flow і Perio-flow


 • Air-flow і Perio-flow – сучасні технології для якісної гігієни ротової порожнини. 
 • Професійна гігієна порожнини рота – це одна з основних складових стоматологічного здоров’я населення. В наш час гігієна стає все популярнішою, оскільки люди починають розуміти, що своєчасна профілактика – це запорука здорової і красивої усмішки. Якщо зовсім недавно професійна гігієна полягала в знятті зубного каменю ручними інструментами і в поліруванні зубів щіточкою та  пастою, то тепер для зняття зубних відкладень використовують ультразвукові апарати і так звані системи  «Air-flow» і «Perio-flow».

   

  Основна дія апаратів «Air-flow» і «Perio-flow» полягає у впливі абразиву і знятті нальоту: як м’якого, так і твердого пігментованого. Особливо добре і нетравматично для тканин зуба цим методом видаляти так званий наліт курця, який за своєю структурою буває надзвичайно щільним і в’язким.

  Методи «Air-flow» і «Perio-flow» за принципом дії абсолютно однакові. Зі спеціального апарату під тиском подається струмінь повітря, води і порошку. Відмінність полягає лише в зоні роботи апарату і у складі порошку. Що стосується зони роботи, то «Air-flow» працюють виключно в над’ясенній частині, а «Perio-flow», – в під’ясенній. В «Air-flow» використовують порошок на основі бікарбонату натрію. У «Perio-flow» використовують порошок на основі гліцину, що дозволяє працювати в під’ясенній ділянці на цементі і дентині зуба, не травмуючи їх. За своєю структурою порошок «Perio» м’якший, завдяки чому не потрібно додатково полірувати тканини зуба після процедури, чого не можна сказати про класичний порошок «Air-flow».

  «Air-flow» і «Perio-flow» ефективні засоби для зняття зубного нальоту і полірування зубів у під’ясенній ділянці при наявності досить великих зубоясенних кишень.

  Протипоказання до «Air-flow» і «Perio-flow»:

  – захворювання дихальної системи, астма;

  – захворювання нирок і безсолева дієта;

  – множинний карієс;

  – різні захворювання слизової порожнини рота в період загострення;

  – період загострення пародонтиту;

  – вірусні захворювання, наприклад, туберкульоз, СНІД, гепатит та ін.