Професійне чищення зубів


Чищення зубів – один з найбільш відомих методів профілактики величезного ряду патологій порожнини рота, наприклад, таких як карієс і пародонтит. Професійне чищення порожнини рота – це цілий комплекс маніпуляцій, які спрямовані на підтримку здоров’я всієї зубощелепної системи. В нього входить використання ультразвуку, системи Air Flow, полірування спеціальними пастами і використання ремінералізуючих препаратів.

Професійну чистку зубів рекомендується проводити раз на пів року і перед проведенням різних видів стоматологічних процедур, особливо перед протезуванням і імплантації зубів. Професійна гігієна порожнини рота  ​​- це необхідна гігієнічна та профілактична процедура, а так само діагностична, так як після неї лікаря ставати легше виявити патологічні процеси на початкових стадіях.

Чищення зубів ультразвуком

За допомогою ультразвуку видаляють тверді зубні відкладення, тобто зубного каменю. Ультразвуковий апарат дуже ефективно видаляє не тільки надясенні, а й підясенні відкладення, які є найбільш небезпечними, тому що саме вони благотворно впливають розвитку цілого ряду серйозних захворювань порожнини рота. Вчасно видалені наддесневой і підясенні відкладення, позбавляють пацієнта від частого лікування зубів, ясен і пародонта в цілому. Більш детальну інформацію Ви можете отримати на сторінці, присвяченій ультразвуковому чищенню зубів.

Чищення зубів методом Air Flow

Апарат Air Flow  видаляє м’які зубні відкладення, а саме: зубний наліт від харчових барвників (чай, кава), а також, так званий, «наліт курця». Під тиском порошок бікарбонату натрію з водою утворюють досить абразивний потік, який з легкістю видаляє наліт, абсолютно не завдаючи шкоди і не травмуючи тканини зуба. Після даної процедури зуби стають гладкими, чистими та красивими на довго.

Полірування

За допомогою спеціальних полірувальних паст проводять полірування  поверхонь зубів, з метою запобігання прилипання нальоту.

Ремінералізующая терапія

Після професійного чищення зубів може бути проведена ремінералізующая терапія. Для цього використовують різні аплікації фторовмісних препаратів зміцнювальних зубну емаль.

Як правильно чистити зуби?

Всі знають, що таке зубна щітка, для чого вона потрібна і в принципі здогадуються, як їй треба користуватися, але на ділі виявляється, що далеко не всі вміють правильно чистити зуби. А це призводить до розвитку різних патологічних процесів, таких як клиновидний дефект, карієс, пародонтит і т.д. Чистити зуби необхідно для запобігання всього цього і щоб чищення зубів давала бажаний результат, виконувати її потрібно правильно. По-перше, необхідно, з усього сьогоднішнього різноманіття, вибрати правильну і відповідну саме Вам зубну щітку. З цим Вам може допомогти наш лікар-гігієніст. Зубну щітку потрібно тримати під кутом 45 ° до поверхні зубів, ретельно очищаючи їх не тільки з зовнішньої, але і з внутрішньої сторони, “вимітаючими” рухами. Горизонтальні рухи щіткою допускаються тільки на жувальній поверхні “Жувальних” зубів. Чистити зуби необхідно, як мінімум, два рази на день, вранці після їжі та ввечері перед сном. Також чистити необхідно і міжзубні проміжки, т.к. зубній щітці туди не  дістатися, використовується флосс, або зубна нитка. Не варто забувати і про мова, яка теж треба чистити, для цього можна використовувати ту ж зубну щітку або спеціальні подушечки для чищення язика.