Пародонтит


Пародонтит

 

Пародонтит – це запально-деструктивне захворювання тканин пародонту, що супроводжується утворенням ясенних та кісткових пародонтальних кишень, що може призвести до втрати зубів. Пародонтит може супроводжуватися утворенням зубоясенних кишень різної глибини, може з’явитися грануляції та гноїння. Проявляється пародонтит по-різному (залежно від стадії) але часто починається з кровотечі ясен та рухомості зубів.

Розрізняють наступні ступені важкості захворювання 
1-й ступінь – глибина кишень до 3,5 мм. Резорбція кісткової тканини до 1/3 довжини кореня;

2-й ступінь – глибина кишень до 5 мм. Резорбція кісткової тканини більше ніж 1/3 довжини кореня;

3-й ступінь – глибина кишень понад 5 мм. Резорбція кісткової тканини більше ніж 1/3 до 1/2 довжини кореня.

 

                                                Лікування пародонтиту.

Лікують пародонтит залежно від ступеня важкості захворювання. У складних випадках призначають комплексне лікування, що включає:консервативне, фізіотерапевтичне, хірургічне та ортопедичне. Але навіть хірургічне втручання не гарантує успіху, тому профілактика захворювання та заходи, які призупиняють  його розвиток дуже важливі.

 

Сучасне обладнання та новітні методики можуть допомогти усунути захворювання та його наслідки, але потрібно пам’ятати, що задавнені стадії пародонтиту неодмінно призведуть до втрати зубів. А в такому разі доведеться вже думати про імплантацію і протезування зубів.

 

Причини виникнення пародонтиту.

Причини виникнення можуть бути найрізноманітнішими, але одним з головних факторів є незадовільна гігієна порожнини рота. Також пародонтит можуть спричинити неповноцінні ортопедичні конструкції, неправильний прикус, неправильно поставлені пломби, порушення форми зубів.

 

 

Головна

Карта сайту

Як до нас добратися

Наш прайс-лист

Корисні поради

 

Чи треба видаляти зуби

мудрості?

 

Якщо зубові мудрості вистачає

місця в щелепі, він правильно

стоїть і бере участь в процесі

жування, то видаляти його немає

потреби.