Лінгвальні брекети


 

 

Лінгвальні брекети

 

Ви – публічна людина, займаєте високу посаду, Ваша робота полягає у спілкуванні з людьми і Вам необхідно ортодонтичне лікування? І Ви з певних причин не можете дозволити собі навіть

невеликих змін зовнішності на тривалий термін? Лінгвальні брекети – це найпевніший вихід з такої ситуації.

 

Функція та призначення лінгвальних брекетів нічим не відрізняється від звичайних металевих, керамічних або сапфірових брекетів. За естетичними показниками лінгвальні брекети – це «номер один» у світі! Розташовують їх з внутрішнього боку зубів і під час розмови чи усмішки такі брекети абсолютно не помітні. Ви зможете носити такі брекети, а оточуючі й не знатимуть, що Ви саме перебуваєте на ортодонтичному лікуванні. Звичайно ж, на початку лікування, як і з іншими видами брекет-систем, триває адаптаційний період. Тобто людина звикає до чогось чужорідного в ротовій порожнині. З лінгвальними брекетами як правило незначно порушується вимова людини, але не варто лякатися, тому що все це не на довго – поки язик не звикне до меншого простору в порожнині рота. Так само варто зауважити, що будуть невеликі проблеми з гігієною, на чищення зубів будете витрачати більше часу. Щоб підтримувати добру гігієну порожнини рота під час носіння брекетів, існують спеціальні щітки та йоржики, які значно поліпшать і полегшать чищення зубів. Адаптаційний період в середньому триває 2-4 тижні.

 

У зв’язку з тим, що лінгвальні брекети встановлюють іншим способом, аніж класичні вестибулярні, то це вимагає спеціальної кваліфікації лікаря. Встановлюють лінгвальну апаратуру тільки дорослим. Оскільки внутрішня поверхня зубів за своєю формою різноманітніша, ніж вестибулярна, то лінгвальні брекети необхідно добирати індивідуально. Є навіть спеціальні системи, за якими кожен брекет виготовляють окремо для кожного зуба пацієнта, зважаючи на його розташування в зубному ряду і особливості анатомічної будови. Це роблять для того, щоб підвищити функціональність брекет-системи та щоб самі брекети завдавали якомога менше незручностей пацієнтові і не порушували дикцію. Завдяки цьому лікування відбувається набагато швидше і комфортніше для пацієнта.

 

 

Велика перевага лінгвальних брекетів полягає в тому, що з допомогою цієї системи можливо виправляти такі порушення прикусу, які важко корегувати за допомогою вестибулярних брекет-систем. Одним з таких порушень може бути глибокий прикус.

 

 

Головна

Карта сайту

Як до нас добратися

Наш прайс-лист

Корисні поради

 

А Ваші діти правильно чистять

зуби?

 

Чистити зуби щіткою треба не

менше ніж три хвилини. Пісочний

годинник допоможе дітям

дотримуватися необхідної тривалості чищення