Металеві брекети


Металеві брекети

 

Металеві брекети, а точніше ціла брекет-система – це незнімний ортодонтичний апарат. Основними елементами такого апарату є брекети (своєрідні замочки, які приклеюються на кожен зуб за допомогою спеціального матеріалу) і дуга, яка об’єднує брекети і зуби в єдину систему. Крім цього, є безліч допоміжних елементів – різні лігатури, кільця і т.д. Використовують такий апарат, щоб виправити функціональні та естетичні порушення зубощелепової системи, а саме: патологічний прикус та неправильне розміщення зубів.

 

На стоматологічному ринку є багато різних брекет-систем, однак найпопулярнішими залишаються металеві брекети. Порівняно, наприклад, з керамічними чи сапфіровими брекетами, металеві мають свої переваги. Найперше – вони практично удвічі дешевші. Щодо функціональності, величезна перевага металевих брекетів полягає у мінімальній силі тертя між пазом і дугою, що значно допомагає скоротити терміни лікування.

 

Варто зазначити, що металеві брекети також можуть відрізнятися один від одного.

По-перше, за видом металу. Щораз більшу популярність отримують брекети, виготовлені на основі дорогоцінних металів. Особливо це актуально для алергетиків. Наприклад, золоті брекети – це єдиний вихід для людей, в яких алергія на сплави металів, оскільки золото є біоінертним матеріалом і не викликає алергії. Не менш важливим є й те, що на основі золота виготовляють не тільки брекети, а й всі металеві складові брекет-системи.

 

По-друге, за функціональними і складовими особливостям є самолігатурні або безлігатурні типи брекетів. Під час носіння таких брекетів значно скорочується кількість відвідувань пацієнта до ортодонта, оскільки немає потреби постійно замінювати лігатуру.

 

Якщо Ви потребуєте ортодонтичного лікування і не маєте жодних забобонів та комплексів, то найоптимальніший варіант ціни та якості для Вас – це металеві брекети. І не варто ставитися до брекетів, як до предмету, що псує Вашу зовнішність, адже це навпаки є найпершим свідченням того, що Ви дбаєте про своє здоров’я та красу!

 

Головна

Карта сайту

Як до нас добратися

Наш прайс-лист

Корисні поради

 

Чи треба видаляти зуби

мудрості?

 

Якщо зубові мудрості вистачає

місця в щелепі, він правильно

стоїть і бере участь в процесі

жування, то видаляти його немає

потреби.