Відбілювання


Відбілювання

Кожен мріє мати красиву, білосніжну та здорову усмішку!

Білизна зубів свідчить про здоров’я і молодість людини. Саме тому люди намагаються всіма можливими способами висвітлити зуби. До таких способів належить використання відбілюючих паст. Варто відразу зауважити, що такі заходи вкрай шкідливі для твердих тканин.                                                                                                                                                                                     Ефективність відбілюючих зубних паст полягає в дії абразивних речовин, які дряпають емаль, спричиняючи втрату зубних мінералів. Все це призводить до стирання твердих тканин, підвищеної чутливості та утворення дефектів у пришийковій ділянці.

Словом,очікуваного результату таким чином досягнути просто не можливо. Але якщо Ви все-таки застосовуєте подібні засоби гігієни, то пам’ятайте, що їх використовувати можна суворо не більше ніж протягом одного місяця.

Стоматологи проти відбілюючих зубних паст, але вони розуміють прагнення людей мати білосніжну усмішку, саме тому вони рекомендують використовувати професійні відбілюючі системи. Під час використання професійних засобів для відбілювання зубів можливо попередити всі ускладнення.

Попри те, що відбілювання зубів – це не лікувальна, а іміджева процедура, вона має відбуватися під суворим контролем фахівця. Також слід брати до уваги, що існує категорія людей, які мають протипоказання до такої маніпуляції.

Розрізняють два види відбілювання: офісне або клінічне та домашнє.                                                                                                                                                    Офісне відбілювання зубів здійснюють у стоматологічному кріслі і воно займає трохи більше ніж годину. А домашнє відбілювання здійснює сам пацієнт в домашніх умовах за допомогою спеціальних кап і за часом може займати від 1 до 3 тижнів. В обидвох випадках необхідна спеціальна підготовка зубів, яку має зробити стоматолог. Спочатку необхідно здійснити професійну гігієну порожнини рота, а потім – активну ремінералізуючу терапію – щоб знизити ризик виникнення чутливості зубів, що часто з’являється під час будь-якого відбілювання зубів.

Різниця відбілюючого ефекту зубних паст і професійних засобів полягає, по-перше, в результаті, а по-друге, в безпечності професійних засобів.

 

Домашнє відбілювання зубів Львів.

У наш час існують різні методи відбілювання зубів, але одним з найпопулярніших і дуже ефективних способів є домашнє відбілювання. За цим методом використовують індивідуальну пластикову капу, яку ми виготовляємо за допомогою гіпсової моделі зубного ряду пацієнта і спеціального гелю. Але попри те, що це домашнє відбілювання, використовувати цю систему необхідно під суворим контролем лікаря-стоматолога від початку і до кінця. Просто всі розпорядження пацієнт може виконувати вдома, у зручний для нього час. І ще один важливий пункт, яким не слід нехтувати: перед проведенням процедури домашнього відбілювання необхідно здійснити професійне чищення зубів, всі зуби мають бути очищені від зубного нальоту та каміння – щоби білосніжними стали Ваші зуби, а не каміння і наліт.

 

Етапи домашнього відбілювання зубів:

-огляд і консультація у лікаря-стоматолога;

-професійне чищення і полірування зубів;

-виготовлення індивідуальної капи;

-використання індивідуальної капи і гелю в домашніх умовах.

Велика перевага домашнього відбілювання зубів полягає в тому, що результат можна підтримувати протягом усього життя.

Як запобігти виникненню карієсу?

Правильне використання еліксиру для полоскання та застосування зубних йоржиків допоможе уникнути карієсу.