Міні-Імпланти


Всі вже начулися і приблизно уявляють, що таке зубні імпланти і навіщо вони потрібні. Установка імплантів, це по-перше, досить дороге «задоволення», яке далеко не всі собі можуть дозволити, а по-друге, ця маніпуляція має ряд протипоказань, в результаті чого деякі люди в силу особливостей свого здоров’я змушені озадовільнитися мостовидними, або знімними протезами. Враховуючи все вищеперелічені мінуси, були винайдені, так звані Міні-імпланти. Відразу варто відзначити, що до них є набагато менше протипоказань і крім цього у фінансовому плані, дана система в 2-3 рази дешевше звичайних імплантів.

Міні-імплант – це титановий штифт, у кілька разів менше звичайного імплантату. Використовуються вони в основному для фіксації знімних або частково знімних протезів. Так само як і повноцінні імплантати, міні-імпланти імплантуються в кістку, тільки на відміну від перших, маніпуляція більш проста, без розрізів, швів та подальших набряків.

Не дивлячись на простоту процедури, встановлювати імпланти повинен спеціально навчена людина, що має достатньо знань і досвіду. Вся маніпуляція проводиться в клінічних умовах і тільки під місцевою анестезією.

Міні-імпланти мають спеціальну форму і конструкцію. Та частина, яка знаходиться в кістковій тканині, як і звичайний імплант має гвинтову нарізку і нагадує за формою «саморіз». А ось та частина, яка виступає над яснами, має спеціальну круглу головку, надалі виконує роль своєрідного замочка для протеза. Якщо мова йде про абсолютно беззубу щелепу, то для надійного кріплення протеза досить встановити від 4 до 6 міні-імплантів.

Не дивлячись на всі плюси міні-імплантів, а так само  їх схожість зі звичайними імплантами, їх не можна використовувати, як самостійну одиницю, на яку встановлюється коронка. Пов’язано це з тим, що міні-імпланти не здатні витримати жувальне навантаження, що припадає на зуб. А от для фіксації та підтримки зубного протеза, дана конструкція підходить ідеально.

Окремим пунктом можна відзначити застосування міні-імплантів не тільки в ортопедичної сфері, а так само і в ортодонтії. Дані міні-імпланти відрізняються своїм призначенням, а отже і місцем установки. Так само, застосовувані в ортодонтії міні-імпланти, є тимчасовими, після досягнення необхідного результату, вони просто напросто викручуються.