Пародонтологія


Пародонтологія

 

Пародонтологія – розділ стоматологіі, що займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань тканин пародонту. У нашій клініці ми звертаємо чималу увагу на лікування патології ясен. Найчастіші захворювання, відомі в пародонтології – це гінгівіт, пародонтит, пародонтоз. Запалення ясен, як і кожне інше захворювання, набагато простіше вилікувати на першій стадії, ніж коли воно вже задавнене. Тому всі лікарі в один голос рекомендують ретельно доглядати зуби та ясна, а також регулярно приходити на обстеження до лікаря. Не відкладайте на потім похід до стоматолога, особливо коли бачите, що Ваші ясна кровоточать під час кусання твердої їжі чи під час чищення зубів.

Фахівці стоматології «Галдентс» використовують найсучасніші технології під час лікування захворювань тканин пародонту, які допомагають зупинити процес запалення ясен. В результаті лікування вдається позбутися набряклості і кровоточивості ясен і відповідно – зменшити рухомість зубів.

Незадовільна гігієна порожнини рота є однією з основних причин захворювань тканин пародонту. Однак багато пацієнтів не квапляться знімати зубний камінь через страх втратити «останні зуби» і через спогади про металеві гачки, якими раніше очищали зуби. Сьогодні технологія докорінно змінилася і зубний камінь тепер знімають безболісним ультразвуковим методом. Для задавнених випадків можна застосувати чимало пародонтологічних операцій, які допоможуть зменшити рухомість зубів, а відтак зупинити запальний процес у тканинах пародонту.

 

 

Головна

Карта сайту

Як до нас добратися

Наш прайс-лист

Корисні поради

 

Скільки разів на день

потрібно чистити зуби?

 

На думку багатьох фахівців,

необхідно двічі на день чистити зуби –

після сніданку і перед сном.