Імлантація Зубів


Одна з активно розвиваються галузей стоматології – це, так звана, дентальна імплантологія. На сьогоднішній день існує величезна безліч імплантаційних систем і більшість з них вже дали позитивні віддалені результати. Значно звузився список протипоказань до імплантації зубів і зріс відсоток приживлюваності дентальних імплантатів. Варто відразу відзначити, що якщо грамотний лікар, який працює з хорошою імплантаційної системою, враховує всі умови для постановки імплантату, то позитивний результат буде гарантований.

Постановка дентальних імплантатів (Імплантація зубів) дозволяє виключити використання мостовидних протезів . В даному випадку, кожен зуб «працює сам за себе»і немає необхідності депульпувати і обтесувати сусідні зуби.

Отже, що ж таке дентальний імплантат? Імплантат представляє собою аналог кореня цього зуба. Це своєрідна опора і фундамент для майбутньої коронки. Основний матеріал, з якого
виготовляють імплантат це сплав титану – дуже міцного, а саме головне біоінертності металу для людського організму. Іншими словами, титан не сприймається нашим організмом як щось чужорідне і за рахунок чого до нього досить легко приростає кісткова тканина.

Для імплантації зубів повинні бути певні умови. Крім відсутності протипоказань, для імплантату необхідний достатній обсяг кісткової тканини, в яку він планується імплантуватися. Якщо цей обсяг  втрачено, а це часто відбувається після видалення зубів, його необхідно заповнити за допомогою таких маніпуляцій, як кісткова пластика або підняття дна гайморових пазух. Для, так званого, нарощування кісткової тканини використовується або власна кістка, або штучна, виготовлена ​​на основі бичачої кістки.

Після установки імплантату необхідна певна кількість часу, по закінченню якого на нього фіксується коронка. У результаті дана конструкція несе на собі навантаження, як повноцінний зуб і людина абсолютно не відчуває різниці між власним і штучним зубом. Терміни приживлення імплантатів варіюється від 1-6 місяців. Залежить це по-перше, від того яка імплантаційна система використовується, по-друге, чи була кісткова підсадка, по-третє, верхня або нижня щелепу задіяна, а так само від індивідуальних особливостей організму і регенераційних систем.

Так як існує ряд протипоказань до імплантації зубів, необхідна докладна консультація стоматолога-хірурга імплантолога, а так само здача певних аналізів крові.