Керамічна вкладка


Керамічні вкладки – це своєрідні мікро-вставки в порожнину зуба, що відрізняються дуже високою міцністю і естетикою, ідентичною здорової емалі зуба. Слід відзначити також бездоганний вигляд зуба відреставрованого керамічної вкладкою, поглянувши на який не кожен стоматолог зможе помітити реставрацію, не кажучи вже про Вас. Всі це тому, що вкладка моделюючи її , технік не обмежений простором, йому не заважає язик, щоки, слина, що не можна сказати про лікаря який реставрує зуб пломбувальнии матеріалами в роті у пацієнта.

Якщо зуб зруйнований більше ніж на третину, і особливо якщо збережено його життєздатність, то керамічна вкладка – це ідеальний засіб. На першому етапі, як і для виготовлення пломби, видаляються всі зруйновані тканини і знімається зліпок, що відправляється в лабораторію. За зліпку технік виготовляє зубну вкладку. Спеціальним клем її з’єднують з тканину зуба. Матеріалами для вкладки є композити, золото і кераміка.

 

Переваги: ​​

  • Зубні вкладки  володіють більшою міцністю, ніж пломби, які виготовляються безпосередньо в зубі. На     зуби з великими порожнинами виготовляються * вкладки *, а не великі     пломби, тому, що останні легко ламаються. Керамічні вкладки сильно зміцнють зуб.
  • Керамічні вкладки стійкі до зовнішніх впливів, вони не змінюють з часом колір, навіть під дією сигарет і кави.
  • Кераміка набагато міцніше звичайних пломб і має більшу стійкістю.
  • Зубні керамічні вкладки  ідеальні в естетичному плані.
  • Кераміка володіє напівпрозорістю, що повністю імітує колір справжнього зуба.
  • Вкладка точно повторює анатомічну форму зуба (горбки та канавки). За рахунок виготовлення поза порожниною рота їй вдається надати досконалу форму.
  • Замінити коронку вкладка може тільки якщо збереглася міцна основа зуба.

Таким чином, керамічні вкладки – є більш досконалою і сучасною альтернативою коронкам  і пломбами. Про ціну дізнаєтеся з прейкуранта  нашої клініки.