Керамічні вініри


Все більшої популярності набувають так звані вініри, завдяки яким можливо стати власником красивою і білосніжної усмішки в найкоротші терміни. Якщо має місце невелика нерівність зубів, то за допомогою вінірів це досить легко виправити. Звичайно, якщо мова йде про значні ортодонтичні порушення, то перш за все  варто виправити положення зубів за допомогою брекетів, а потім надавати красу зубів за допомогою вінірів.

Вініри – це тонкі керамічні накладки на зуби. Для того що б їх встановити, поверхня зуба шліфується на товщину майбутніх вінірів,знімаються відбитки,які вирушають до зуботехнічної  лабораторії, де технік з кераміки виготовляє вініри, колір і форму яких, попередньо вибирає сам пацієнт. Весь той час, поки вініри перебувають на стадії виготовлення,  зуби не залишаються відкритими, пацієнт ходить з тимчасовими вінірами зробленими  зі спеціальної пластмаси. Такі вініри виготовляє сам лікар в клінічних умовах.

При установці вінірів, завжди варто пам’ятати, що вони на все життя. Їх не можна буде просто зняти і залишити зуби в первинному вигляді, так як зуби, хоч і на невелику товщину, але все ж піддаються препаруванню. Тому зішліфована частина зуба завжди повинна бути закрита, або композитним матеріалом, або вінірами або коронками. Крім усього іншого, у вінірів, як і у всього  є свій термін служби. Тому їх як і коронки необхідно з певної періодичністю змінявати.

В даний час керамічні вініри -це своєрідний предмет розкоші і достатку. Все більше і більше людей приходять в стоматологічну клініку з метою поліпшити естетику своєї посмішки за допомогою вінірів без прямих показань. Так, не дивлячись на те що їх встановлюють виключно з естетичних міркувань, до ним теж є свій список показань. До них відносяться різні види сколів зуба, такі некаріозні захворювання зубів як флюороз, гіпоплазія, некроз і ерозія емалі, клиновидний дефект і так зване патологічне стирання твердих тканин зуба. Логічно, що якщо існують покази, то і протипокази мають місце бути. Основними протипоказаннями до встановлення  керамічних вінірів є-карієс зубів , бруксизм(скреготіння зубами), неправильний прикус.

Враховуючи все вище перераховане, обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем, перш ніж цілеспрямовано йти і робити собі «Голлівудську посмішку».