Металокераміка


Металокерамічна  коронка– це найпоширеніший та  найнадійніший спосіб протезування в стоматології. Використовуються при значних руйнуваннях зубів,при змінах кольору,при травмах,втратах  естетичних  та функціональних властивостей зубів ,що унеможливлює терапевтичне лікування .

На відпрепарований зуб виготовляється металевий ковпачок,що ідеально повторює культю зуба,приміряється,після чого віддається в зубо-технічну лабораторію,де пошарово  напікається  кераміка відповідного кольору.Далі приміряється  в порожнині рота,якщо відсутні зауваження і колір гармонійно відповідає природньому кольору сусідніх зубів,тоді коронку глазурують,що додає природнього блиску . Результат – відновлення як функціональних так і естетичних  особливостей зуба,що гарантує довготривалий термін служби.


Металокераміка на оксиді цирконію – це не тільки самий дорогий варіант протезування зубів, але і один з кращих. Такі коронки за всіма показниками випереджають попередні, навіть безметалеві, так як вони не тільки високо естетичні, але і дуже міцні.

Основні показання для металокераміки:

  • Руйнування твердих тканин зуба більш ніж на 30%.
  • Депульповані, або так звані мертві зуби.
  • Установка мостовидних протезів при відсутності одного або декількох зубів.
  • Протезування на імплантатах.