Естетична Стоматологія


estet
Що таке естетична стоматологія і чому вона важлива для кожного?

Стоматологія як наука існує вже досить давно, а основне її завдання – це профілактика і відновлення функціональності зубів через їхнє руйнування або втрату. Про питання  естетики заговорили порівняно недавно. Сьогодні стоматологія зобов’язана виконувати не лише функціональний ефект, але й естетичний. Одне без другого зараз існувати не може. Іншими словами, чи це пломба, чи коронка, вона має гармонійно пасувати до зубів пацієнта за формою, кольором та розміром.

Висококваліфіковані фахівці, що працюють у клініці проведуть вам консультацію і підберуть індивідуальний план лікування, який поверне вашій усмішці красу і привабливість. У стоматології (Львів) також можна здійснити:

–      Відбілювання зубів

–      Художню реставрацію

–      Встановлення вінірів

Всі ці маніпуляції можна здійснити лише з естетичних потреб для того аби зробити посмішку ще неповторнішою.

 

Що таке вініри:

Це своєрідні накладки на зуби, які, після зняття мірок виготовляють в зуботехнічній лабораторії. Вініри в естетичній стоматології встановлюють у тих випадках, коли є значні каріозні руйнування передніх груп зубів, великі сколи, зміна кольору зуба після ендолікування або після травм. Вони можуть замаскувати тріщини та усунути щілини між зубами. Вони є прекрасною альтернативою коронкам, а іноді і брекетів, і при правильній установці служать багато років.

 

Головна

Як до нас добратися

Наш прайс-лист

Корисні поради