Професійна гігієна


Що найважливіше для кожного з нас?

На це питання не важко відгадати відповіть – звичайно ж  здоров’я – наше та наших рідних та близьких! Це скарб який легко втратити,а знайти і відновити дуже важко! В цілому світі давно вже не лікування стоїть на центральній щаблині,а профілактика! Що ж ми розумієм під цим поняттям,що воно включає в себе, а головне чим і як  може допомогти кожному з нас!  

Профілактика в стоматології – це комплекс заходів, що спрямовані на усунення чинників що викликають захворювання тканин пародонту (що часто супроводжуються неприємним запахом з рота, кровоточивістю ясен та болем-приносячи в наше життя дискомфорт), а також  карієсу! Полягає профілактика в основному для кожного з нас у проведенні кожних 6 місяців професійної гігієни! Лікар гігієніст після ретельного огляду запропонує оптимальний та індивідуальний план проведення профілактики! Ми не працюєм по шаблонах, в нас кардинально інший – новітній підхід. В залежності від ситуації призначається ультразвукове зняття зубного каменю, кюретаж, полірування поверхонь зубів та коренів, обробка міжзубних проміжків, а також відновлення природньої білизни зубів системою Air Flow(з цілковитою безпечністю для емалі) . Новинкою є гідромасаж ясен! Лише ми проводимо його використовуючи термальну воду, яка широко відома своїми лікувальними властивостями! М’ята, ромашка, звіробій, календула, кора дуба, шипшина – це далеко не весь арсенал який ми застосовуєм!

Приходьте до нас і переконаєтесь,що профілактика – не лише один з найефективніших способів мати здорові зуби, а найприємніший спосіб зберегти їх красивими!