Стерильність та безпека


Ми турбуємося про безпеку здоров`я наших клієнтів. Саме тому ми робимо все можливе , аби абсолютно всі маніпуляції виключили ризик передачі вірусних інфекцій.

Як досягаємо абсолютної стерильності?

Ми використовуємо лише одноразові рукавички, серветки, хірургічні халати, шапочки, маски, стерилізаційні пакети та багато іншого та утилізуємо їх після кожного клієнта. Для стерилізації стоматологічних приладів, ми використовуємо сучасний автоклав німецького виробництва – Melag” Euroclav 23V-S, який має функцію вакуумного сушіння і гарантує повну стерильність з європейською точністю.


Під час кожної стерилізації разом з інструментами в автоклав закладаються спеціальні тести, які змінюють свій колір, коли температура досягла певної величини. Результати кожного тестування записуються в спеціальному журналі.

Після кожної стерилізації у стоматології «Галдентс» (Львів) з інструментами в автоклав закладаються спеціальні тестери, які змінивши свій колір, показують ефективність стерилізації.

Слід звернути увагу!

Турбінні наконечники, якими стоматолог (Львів) робить обробку порожнини рота мають найвищий рівень ймовірності зараження. Оскільки в процесі роботи в них неминуче попадає слиз та кров пацієнта.

Процес ретельної стерилізації у стоматології «Galdents» (вул.. Чупринки)
Спочатку лікар-стоматолог поміщає наконечник у спеціальний прилад для змазування і первинної стерилізації, перед тим упакувавши у спеціальний пакет. Прилади стерилізуються в автоклаві при температурі 134 градуси протягне менші ніж години.

Просте протирання наконечника ганчіркою та спиртом не допоможе забезпечити надійної дезінфекції!

Сумною реальністю є те, що багато стоматологічних клінік не можуть собі дозволити стерилізувати ці наконечники бездоганно, оскільки їх стерилізація вимагає доволі довгого часу. Варто зазначити, що кожне крісло у стоматологічній клініці «Галдентс» оснащене як мінімум двома наборами турбінних наконечників, тому ми можемо собі дозволити стерилізувати їх з особливою ретельністю, протягом достатньою довгого часу.


Таким чином ми гарантуємо 100% захист від заражень в нашій клініці!