Голівудська усмішка


Небагато людей можуть похвалитися ідеально рівними й білими від природи зубами. Білосніжні усмішки зірок кіно та шоу-бізнесу – це не дар природи, а бездоганна робота стоматологів. Сьогодні наблизити свою усмішку до голлівудської може кожен. Адже в розпорядженні стоматологів цілий арсенал новітніх методів і матеріалів, які можуть виправити дефекти зубів будь-якої складності. Займається цим естетична стоматологія.

Зуби можуть бути цілком здоровими, але що робити, якщо є надто великі міжзубні проміжки чи неправильний поворот одного чи кількох зубів? Або кусочок зуба відколовся в результаті травми? Якщо є кілька пломб різного кольору або зуби втратили натуральний колір та блиск через ураження карієсом чи внаслідок куріння, зловживання кавою? Усі ці проблеми легко вирішуються у стоматологічному кабінеті з допомогою методик естетичної стоматології.

Найпростішим і найдоступнішим способом «освіжити» усмішку є відбілювання зубів. Сьогодні є дуже багато систем відбілювання, які використовуються як в домашніх умовах, так і в стоматологічному кабінеті.

Не дивлячись на те, що відбілювання зубів це не лікувальна, а іміджева процедура, вона повинна проходити під суворим контролем фахівця. Також  варто враховувати той факт, що існує категорія людей, які мають протипоказання до даної маніпуляції, саме тому необхідна консультацбія лікаря з цього приводу.

Відбілювання зубів буває двох видів . Відбілювання офісне – клінічне або домашнє. Сенс у тому, що офісне відбілювання зубів проводиться в стоматологічному кріслі і займає по часу трохи більше години. А домашнє відбілювання  проводиться самим пацієнтом в домашніх умовах за допомогою індивідуальних кап протягом тижня.Перед початком відбілювання  в обов’язковому порядку необхідна професійна гігієна порожнини рота, а потім активна ремінералізуюча терапія для зниження ризику виникнення чутливості зубів, що часто спостерігається при будь-якому відбілюванні зубів.
jeux casino