Про клініку


Ми раді вітати Вас на сторінках сайту нашої стоматології «Галдентс». За більш ніж п’ятнадцятирічний термін фахівці нашої клініки допомогли великій кількості людей позбутися своїх стоматологічних проблем і в повній  мірі оцінити смак життя. Професіоналізм, відповідальність і доброзичливість лікарів стоматології «Галдентс» оцінило вже більше 2-ох тисяч пацієнтів.

Кожна людина, що хоч раз відчувала зубний біль, мріяла про те, щоб її стоматологічні проблеми були вирішені якомога швидше. І це стає можливим не тільки завдяки наявності в клініці сучасного обладнання та високоякісних матеріалів для лікування зубів, але і з атмосферою повного психологічного комфорту і доброзичливості. Стоматологія «Галдентс» на чолі з лікарем  Дудою Ігорем Михайловичем в змозі все це забезпечити.

У нашій стоматологічній клініці застосовується комплексний підхід, який передбачає участь в лікуванні пацієнта фахівців різного профілю . Така методика дає можливість всебічної  оцінки проблеми та її найкращого рішення в найкоротші терміни.

Стоматологія «Галдентс» надає весь спектр сучасних стоматологічних послуг від гігієнічних процедур до імплантації . Фахівці нашого центру постійно стежать за новітніми досягненнями в галузі стоматології, регулярно відвідуючи конгреси, конференції та стоматологічні майстер-класи (у тому числі і за кордоном).

Переваги стоматології «Галдентс» (вул. Чупринки,33)

  • В нашій стоматології працюють висококваліфіковані фахівці, роботу яких уже змогли по достоїнству оцінити багато людей, що залишили самі похвальні відгуки про лікування в стоматології «Галдентс»
  • Наша стоматологічна клініка надає всілякі види допомоги  –  терапевтичне лікуванняхірургічні послугипротезування зубів , виправлення прикусу , імплантацію і гігієнічні заходи;
  • Лікарі стоматології «Галдентс» використовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта і гарантують високу якість роботи;
  • Наші ціни на лікування  повністю відповідають його якості;
  • Зручне розташування стоматологічної клініки недалеко від центру Львова дає можливість легко до неї добратися.
  • «Галдентс»- стоматологія для всієї родини
    Фахівці нашої стоматологічної клініки готові допомогти всім звернулися пацієнтам, будь-яких вікових категорій. Тому до нас приходять сім’ями і рекомендують друзям і знайомим. Приходьте і Ви до нас!  Стоматологія «Галдентс» дарує здорові зуби і білосніжну усмішку!