Як обрати дитячу зубну пасту?

Чищення зубів – дуже важливий процес і привчити до нього дитину – не проста справа. Ми вже розповідали Вам про те, як зробити процес чищення зубів дитиною регулярним. Але як обрати зубну пасту для малечі?

Діти ковтають близько 30% зубної пасти, тому варто подбати про її склад. Для малечі до шести років потрібно обирати зубну пасту з низьким вмістом фторидів та низьку амбразивність. Якщо Ви живете в регіоні, де у питній воді міститься багато фторидів, для дітей обирайте зубну пасту без фтору.

Для старших дітей вміст фтору в пасті зростає і склад наближається до звичайних паст. Організм вже звикає до цих елементів і токсичний вплив на організм не здійснюється.

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує купувати дітям зубні пасти без приємного запаху та смаку, щоб діти не звикали їх їсти. Але зараз такі пасти знайти досить складно. Виробники паст для дітей додають ароматизатори та роблять їх солодким для спрощення процесу звикання.

Окрім цього варто привчити дитину до регулярних візитів до стоматолога. Ця звичка позитивно відобразиться до подальшому стані зубів. Всього декілька візитів до стоматолога на рік і Ваша посмішка буде блискучою!