Омолоджуюча стоматологія

Омолоджуюча стоматологія

 

Всі знають, що організм працює системно і кожен орган впливає на інший. Але чи знали Ви, що виправити носогубні складки можна у стоматолога, а не в косметолога? Розповімо Вам про декілька сучасних процедур, котрі можуть на лише покращити Ваше здоров’я, а й повернути молодість обличчю.

 

  • “Підтяжка посмішки”. Голлівудський дантист Курош Маддахі у своїй книзі описав такий процес: з віком висота нашого прикусу знижується через стреси та неправильне харчування. Через це нижня щелепа зміщується назад і підкреслює подвійне підборіддя, обличчя виглядає старим. Але варто лиш підняти прикус і лице змінюється. Цей тренд прийшов до нас з Франції і ще не має значного попиту. Та робота зубів надзвичайно сильно впливає на тонус обличчя: здорові зуби дозволяють повноцінно працювати м’язам і виконувати функцію “каркасу”. Сучасні вчені створили цілу систему тренажерів для роботи щелепи.
  • Ліквідація носо-губних зморшок. Ін’єкції краси лише приховують проблему, стоматологія – усуває причину. Огляд тонусу м’язів, роботи щелепи та асиметрії дозволяє стоматолога поетапно вирішувати причину зморшок. Це робота не одного місяця, але після проведених процедур Ваше обличчя буду “свіжим” у будь-якому віці.
  • Середня частина обличчя. Косметологи вважають, що саме середня частина обличчя визначає загальний вигляд обличчя. Встановлення брекетів на верхню щелепу допомагає розсунути верхню зубну дугу і кістка з зубами продовжують виконувати функцію природної підкладки. Цей фізіологічний каркас служить десятки років і не потребує постійного втручання.

 

Зараз існує безліч інших процедур, котрі доводять, що здорова ротова порожнина забезпечує красу обличчя. Головне звертатись до професіоналів та консультуватись.