Удосконалюємо раціон

 

Зуби та зубну емаль можна покращити не лише професійними процедурами, а правильним, збалансованим раціоном. Маємо для вас п‘ять продуктів, котрі зроблять Вашу посмішку здоровою.

  • Морепродукти. Вони зміцнюють зубну тканину та допомагають запобігти захворюванням. Креветки, морська риба та морська капуста багаті кальцієм, калієм, фтором, йодом та вітамінами і амінокислотами.
  • Кунжут. Всього декілька разів на тиждень додавайте це насіння в салати і отримаєте значну порцію кальцію. Чудове удосконалення страв та раціону.
  • Ківі. Один фрукт забезпечує Вас денною нормою вітамінів. А кількість вітаміну С в ньому забезпечує стабільне вироблення колагену та запобігає пародонтозу. І не секрет, що цей фрукт також чудово впливає на роботу серця.
  • Твердий сир. Будь-які види цього продукту містять значну кількість вітаміну Д, а завершивши свій обід шматочком сиру Ви ще й очистите емаль. Хіба не круто?
  • Журавлина. Ягоди загалом містять багато пектину, органічних кислот та мікроелементів і чудово запобігають виникненню карієсу.

Всього декілька інгредієнтів, а ефект просто вражає, перевірте! І пам’ятайте про денну норму води та регулярне чищення зубів. Ці правила допоможуть Вам відвідувати дантистів лише у профілактичних цілях.