Чорний чи зелений?

 

Наш щоденний раціон є дуже важливою складовою здоров’я наших зубів. Фрукти, овочі, солодощі, риба, напої та багато інших харчових продуктыв можуть забезпечити Вас голлівудською посмішкою або зробити регулярним гостем стоматолога.

Розпочнімо з щоденного ритуалу більшості людей – пиття чаю. Після обіду, на Дні народженні з тортиком чи просто так, ми майже кожного дня споживаємо цей напій. Але який чай принесе нам користь, а який зашкодить?

Чорний чай забарвлює нашу емаль і зуби втрачають природний блиск, а ще цей чай в поєднанні з цукром несе загрозу нашим зубам. Але є хороші новини для фанатів чорного чаю: для забезпечення здоров’я зубів, не забувайте полоскати ротову порожнину та систематично чистити зуби. Тоді чорний чай не принесе значної шкоди вигляду Ваших зубів.

Зелений чай є навпаки досить корисним для наших зубів. Це доводить індійський експеримент: 200 людей пили зелений чай двічі на день протягом трьох років. Стан їхньої емалі не лише не пошкодився, але й зменшилась кількість звернень до дантиста. Однак тут важливо дотримуватись таких умов:
– Чай повинен бути якісним та хороших сортів;
– Пити його потрібно не менше двох разів на день;
– Не можна додавати цукор чи замінник цукру;
– Їсти щось солодке з чаєм теж заборонено.

Ось такі правила споживання чаю. Обирайте свій напій та доглядайте за зубками відповідально!