«Блискуча посмішка»

Скайси – це не лише можливість доповнити свою посмішку прикрасою з дорогоцінного каміння чи металу, а й спосіб приховати дрібні пошкодження емалі зуба. Така тенденція спостерігалась ще за давніх часів, коли дорогоцінне каміння в зубі було ознакою належності до вищої касти.

Новітні технології стоматології, різноманіття матеріалів та сучасні модні віяння стають причиною широкого різноманіття видів скайсів, а саме:
• Скайси з дорогоцінного каміння;
• Скайси з кришталю та каміння Swarovski;
• Скайси зі стразів та скла;
• Твінклси –  скайси із золота та медичних сплавів.

Форма скайсів може бути різноманітною. Виготовленні з каміння скайси найчастіше бувають круглі, а металеві – довільної форми.

Скайси зі скла та стразів ще називають аплікацією та кріплять на спеціальний прозорий клей з вмістом фтору. Така процедура є найменш травматичною та бюджетною. Вона триває близько 10 хвилин, а демонтаж є абсолютно безболісним, адже емаль не пошкоджується.

Закріпити скайси з кришталю, каміння Swarovski, дорогоцінних та медичних металів на період двох років можна за допомогою «бонду». Спеціальний клей є абсолютно непомітним і не впливає на блиск прикрас, а зуб залишається цілим.

Дорогоцінне каміння «вмонтувати» в зуб значно важче, адже потрібно порушувати його цілісність та зняти шар емалі.

Догляд за такими прикрасами є звичайним, однак трохи «лагіднішим». Дуже важливо консультуватись з дантистом та підбирати спосіб кріплення, адже здоров’я зубів – є найважливішою умовою!