Правила чищення зубів

Правила чищення зубів

 

Чищення зубів – неймовірно проста та звична процедура, однак її уникнення може спричинити серйозні наслідки. Перегляньмо правила, котрі дозволяють нам проводити домашню гігієну ротової порожнини.

  • Основними вимогами є чищення зубів двічі на день (зранку та ввечері). Це дозволяє нам звільнити ротову порожнину від бактерій перед сном та уникнути поширення інфекцій у ротовій порожнині протягом дня.
  • Ще одним важливим пунктом є чищення язика, оскільки значна кількість бактерій розміщується саме на ньому. Спеціальні щітки з очищувачем язика спрощують цей процес. Також ватро пам’ятати про щоквартальну заміну зубної щітки.
  • Кількість зубної пасти також відіграє вагому роль. Для дітей оптимальною дозою є смужка пасти завдовжки 0,5 см, а для дорослих – 1 см.
  • Тривалість процедури повинна бути від 3 до 6 хвилин, за цей час ми здійснюємо 500 рухів зубною щіткою та видаляємо основну частину бактерій.
  • Після кожного прйиму їжі не обов’язково чистити зуби, адже це погано впливає на зубну емаль. Особливо після прийому кави та газованих напоїв. Оптимальний термін, після котрого можна чистити зуби – півгодини.
  • Допоміжними засобами для чищення зубів є зубна нитка, спеціальні йоржики та зубочистки. Вони не можуть замінити повноцінне очищення, однак чудово очищують проміжки між зубами та є незамінними для людей з брекетами.

Отже, красива посмішка – візитівка кожної людини, а для підтримання її здоров’я необхідно довести процес очищення ротової порожнини до автоматизму. Відповідальне ставлення до гігієни та вчасні візити до стоматолога стануть Вашою запорукою голлівудської посмішки.