Правильний догляд за брекетами

Правильний догляд за брекетами

Ви нарешті вирішили змінити свою посмішку та обрали встановлення брекет-системи. Але як за нею доглядати? Гігієна зубів дуже важлива у будь-якій ситуації. Тому ми підготували для Вас декілька порад.
1. Для початку варто усунути зі щоденного раціону шоколадні батончики, горішки, карамель, жуйки, желе та інші продукти, залишки, котрих важко очистити. Не сумуйте, адже Ви не лише потурбуєтесь про зуби, а й почнете звикати до правильного харчування. Результат – ідеальна посмішка та хороша фігура.
2. Придбайте ортодонтичну зубну щітку. Вона спеціалізована для людей з брекетами та допомагає очистити усю поверхню зуба. А також не забувайте чистити зуби 3-5 разів на день. Спочатку це досить складно, однак згодом у Вашій сумочці завжди будуть інструменти для гігієни рота.
3. Використовуйте йоржики для зубів та спеціальні зубні нитки. Вони допоможуть легко та швидко впоратись із залишками їжі. Йоржики не лише усувають шматочки їжі, а також масажують та зміцнюють ясна.
4. Іригатор – чудовий помічник у процесі очищення ротової порожнини. Тонкий та потужний струмінь води або спеціального розчину видаляє залишки їжі.
5. Процедура очищення брекет-системи та зубів займає 10 хвилин. Варто педантично ставитись до цього обов’язкового ритуалу, та не забувати про професійну чистку зубів. Фахівці радять робити її раз на місяць. Це допоможе підтримувати ротову порожнину у належному стані.
Це основні умови догляду за брекет-системою, однак консультація стоматолога є обов’язковою. Після всіх цих процедур, Ваша посмішка буде неймовірною. Не турбуйтесь про незручності, результат того вартий!