5 фактів про зуби

 

Що спільного у Наполеона та Юлія Цезаря? Що робити, коли тобі 15, а молочні зуби так і не випали? Навіщо Скарлетт Йоханссон подарувала колишньому чоловіку свої зуби мудрості? Чому японки викривлюють прямі зуби? Відповіді на ці та інші питання читайте тут.
• У 0,05% новонароджених на нижній щелепі розташовані зуби з слабким корінням. Зазвичай їх виділяють, а ще вони можуть свідчити про певне захворювання. Однак Юлій Цезар та Наполеон теж народились із зубами.
• Всім знайомий процес змінити молочних зубів та росту постійних, але не всі з цим стикаються. Якщо молочні зуби не випадають, а постійні не витісняють їх, то людина продовжує жити з молочними.
• Новим трендом можна вважати прикраси з використанням людських зубів. Багато майстрів створюють різноманітні аксесуари з передніх та корінних зубів. А Райан Рейнольдс (колишній чоловік Скарлетт Йоханссон) отримав у подарунок від екс-дружини золоте намисто з її зубом мудрості.
• Ми з дитинства хочемо мати ідеальну посмішку та рівні зуби, однак є величезна кількість культур та їх особливостей. Тому в той час як європейці носять брекети, японки викривлюють свої зуби, щоб зробити посмішку привабливішою.
• А ще чорнослив може гірше впливати на зуби, ніж шоколад. Адже частинки сухофруктів залишаються на наших зубах і спричиняють утворення бактерій. Тому після кожного перекусу солодощами радимо жувати жуйку та полоскати ротову порожнину.
Наш організм має тисячі особливостей і таємниць, давайте пізнавати щось нове та не забувати про гігієну ротової порожнини. А ще регулярно відвідувати дантистів.