Дієта для зубів

Що їсти, щоб не травмувати зуби, а повернути їм міцність та білизну? Наш звичний раціон може шкодити емалі та спричиняти травмування зубів. Але є перелік продуктів, котрі допоможуть підтримувати зуби здоровими.
– Селера дуже корисна для здоров’я зубів. Під час її пережовування ясна масажуються, очищується наліт та виділяється значна кількість слини, яка нейтралізує бактерії. Англійські медики впевнені у важливості включення селери до раціону.
– Цибуля містить багато природних антибактеріальних речовин і це доведено значною кількістю проведених досліджень. Варто додавати кілька шматочків у салат або рагу і Ваша посмішка буде здоровою. Бюджетний продукт, а ефект не зрівняється з деякими дорогими засобами.
– Зелений чай чудово смакує у холодну пору року, а також є смертельним для бактерій у ротовій порожнині. Ви можете позбутись неприємного запаху з рота та попередити карієс, випиваючи 1-2 чашки зеленого чаю без цукру щодня.
– Жувальна гумка без цукру допоможе видалити залишки їжі, а також спричиняє виділення слини, чудового очищувача зубної емалі.
– Молочні продукти зміцнюють Ваші зубки, адже містять значну кількість кальцію. Крім того, казеїн і гідроксиапатит (білок та корисний мінерал), які містяться в них захищають від руйнування та хвороб зубів.
Їжте правильно, адже, ми те, що ми їмо. І не забувайте про регулярний профілактичний огляд у стоматолога.