Мостовидні протези – рішення проблеми втрати зуба

Мостовидні протези – рішення проблеми втрати зуба

Втрата зуба – неприємна і досить болюча ситуація, однак сучасна стоматологія розвивається неймовірними темпами. Ця проблема має значну кількість рішень, залежно від особливостей пацієнта.
Одним з цих рішень є використання мостовидних протезів. Чому саме «мостовидних»? При втраті зуба виникає проміжок, котрий заповнюється протезом. Він кріпиться на двох сусідніх зубах, які виступають «берегами», а протез стає «мостом». Тиск на протез роз приділяється між двома зубами-опорами.
Існує значна кількість різновидів мостовидних протезів: металокерамічні та металопластмасові, адгезивні, мостовидні протези з пластмаси, мостовидні протези зі штампованими металевими коронками і комбінованим тілом протеза, мостовидні протези на замкових кріпленнях та суцільнолиті мостовидні протези.
Для вибору оптимального рішення важливо проконсультуватись із фахівцем. Адже на вибір впливає не лише стан зубів, а й особливості прикусу. Значною перевагою мостовидних протезів є тривалість служби та природній вигляд. За умов відповідного догляду вони можуть прослужити понад 10 років та вирішити проблему втрати зубного ряду.
Обирайте професіоналів, котрі підберуть Вам оптимальні процедури для профілактики, лікування чи протезування зубів.