Як досягнути ідеальної посмішки?

Всі ми живемо в неймовірному ритмі. Хочеться встигати все і заодно виглядати ідеально. Кожен погодиться, що білосніжна усмішка – запорука вдалого образу. Але як її забезпечити? Кава, солодощі, куріння та інші негативні наслідки нашого шаленого темпу негативно впливають на зуби. Жовтизна зубів може зіпсувати враження про Вас.  Що ж робити і як повернути природний колір зубам?

Існує багато міфів про відбілювання зубів в домашніх умовах. Однак, не кожен з них дієвий, а деякі навіть можуть пошкодити зубну емаль. Тому не варто експериментувати:  зуби – неймовірно міцні, але перевіряти їх всіма порадами з мережі безглуздо. Просто приділяйте увагу гігієні рота щодня. Обов’язково  чистіть зуби не менш двох разів на день, користуйтесь ополіскувачами та консультуйтесь зї своїм стоматологом з приводу необхідних процедур.

Сьогодні все більшої популярності набуває послуга відбілювання зубів. Є багато противників відбілення зубів в клініці, мовляв можна пошкодити емаль, однак її пошкоджують саме різноманітні «саморобні» пасти та порошки. Щодо відбілюванняння в клініці то є два можливі варіанти: офісне та домашнє. Обидва починаються з підготовки зубів стоматологом, професійного огляду, чищення та полірування.

Якщо Ви обираєте офісне відбілювання, то воно триває трохи більше години і проводиться в стоматологічному кріслі.  Під час процедури на дентин (розташована під емаллю тканина) впливають різноманітними препаратами ( гелями, що містять водень, нітрат калію, фосфат кальцію). Таким чином поверхня зуба набуває світлішого кольору, а емаль не пошкоджується.

Щодо домашнього відбілювання, то після огляду та підготовки зубів, відбувається створення індивідуальної капи. Пацієнт використовує її зі спеціальним гелем протягом 1-3 тижнів. Таку процедуру можна повторювати через певний період, однак за попереднього відвідування фахівця.

Хтось надає перевагу одному виду процедури, хтось іншому, однак всі прагнуть одного – красивої посмішки. Що ж обрати? Варто виходити з особистих інтересів. Домашнє відбілювання триваліше за часом, однак трохи дешевше. Офісне – проводиться дуже швидко, однак вартує дорожче. Про одноразовість процедур говорити не варто. Обидві треба повторювати через деякий час.

Отож, відвідуйте дантиста вчасно та засліплюйте всіх своєю посмішкою, адже життя надто коротке, щоб соромитись своїх зубів.