Чи шкідливі поцілунки?

 

Чи шкідливі поцілунки?

Поцілунок практично нешкідливий, але якщо все, ж заглиблюватися і вишукувати мінуси, то один – це передача мікробів, але навіть цей факт не перешкода. Принаймні, так стверджують вчені.

Виявляється, якщо у ваш організм потрапляє чужий мікроб, не обов’язково зробить шкоду здоров’ю, навпаки, відбудеться зміцнення імунітету. Так само, за допомогою поцілунків можна позбутися від карієсу.

✅ Справа в тому, що при поцілунку у людей в слині різко зростає вміст кальцію і фосфору і ефект буде такий, ніби ви почистили зуби лікувальною зубною пастою або розжували жувальну гумку, яку настійно рекомендують дантисти всього світу.

✅ Поцілунок – це спалювання калорій. Хай невеликих, але все ж, якщо цілуватися довго, то можна спалити пристойну їх кількість. Якщо до поцілунків додати ще й похід в тренажерний зал, то фігура ваша буде просто ідеальна. Поцілунок тренує дихання, покращує роботу серця і легенів, змушує працювати близько тридцяти м’язів обличчя, які роблять нашу шкіру еластичною і, отже, у людей які цілуються часто, практично відсутні мімічні зморшки. При поцілунку покращується настрій і гальмується вироблення стресових гормонів, а значить, знижується ризик багатьох захворювань.

✅ Однак, щоб в повній силі відчути оздоровчий ефект від поцілунку, необхідно цілуватися не менше трьох хвилин! На жаль, багато людей не можуть пригадати, коли останній раз цілувалися. Як правило, це літні люди, яким поцілунок в їх віці необхідний як повітря.

✅ Виходить, що наше щастя і здоров’я в наших же руках або якщо бути точніше в наших губах, що можуть дарувати поцілунки своїм найближчим. Цілуйтеся частіше, цілуйтеся глибше і будьте здорові.