Стоматит у дітей

Стоматит у дітей

Ознаки стоматиту:
– ранки і виразки в роті
– дитина вередує і часто відмовляється від їжі
– підвищення температури

Зволікати з викликом лікаря не варто. Нехай краще ваше занепокоєння виявиться необґрунтованим, ніж ви втратите дорогоцінний час, який можна було б з користю відвести на лікування стоматиту. Наліт на язичку переростає в ранку всього за пару годин, а день-два – це біль вашого малюка.

Під час хвороби дитина дуже мало і мляво їсть. Апетит підвищується, коли температура падає, тому намагайтеся підбирати прийом їжі до того моменту, коли температура тіла стабілізувалася.

Дільничний лікар, якщо підозра на стоматит підтвердилося, обов’язково призначить ліки для обробки ротової порожнини. Старші діти можуть полоскати ротик, а малюку можна мазати язичок, ясна і піднебіння пальцем, обмотаним бинтом і змоченим в ліках.

Лікування стоматиту у дітей має супроводжуватися спеціальною дієтою. На ті кілька днів, які ви будете лікуватися, важливо повністю виключити з раціону солодощі, грубу і тверду їжу, приправи. М’яка негарячая їжа – оптимальний варіант страв. Давайте дитині різноманітне і рясне пиття, добре б чисту воду.

При будь-яких ознаках стоматиту у вашого малюка, звертайтесь у стоматологію Galdents.  Прийшовши в нашу клініку ви відчуєте професіоналізм і комфорт, індивідуальний підхід і доступність.