Ще кілька років тому людина в брекетах дивувала оточуючих, та вже сьогодні цим, мабуть, нікого не здивуєш. Завдяки санітарно-просвітницькій роботі і консультаціям люди розуміють, що неправильний прикус – це не тільки не красиво, але й може негативно впливати на здоров’я організму вцілому.
Виправлення прикусу – це насамперед профілактика багатьох зубощелепових захворювань: від карієсу і до проблем з СНЩС (скронево-нижньощелеповим суглобом). Багатьом може бути незрозумілий зв’язок між карієсом і патологією прикусу, адже зазвичай говорять, що причина карієсу – це вуглеводи і мікроби. Ми не заперечуємо цього, але зауважимо, що вуглеводи і мікроорганізми викликають карієс, коли погіршується індивідуальна гігієна порожнини рота. І варто зазначити, що наприклад, коли зуби занадто тісно чи неправильно розміщені, то й чищення їх значно погіршується.
Виправляє неправильний прикус стоматолог-ортодонт. Він працює як з дітьми, так і з дорослими. Те, що в 30, 40 і навіть 50 років пізно виправляти прикус і що ніяких добрих результатів це лікування не дасть – це тільки міф, що залишився в далекому минулому. Стоматологія 21 століття активно працює з виправленням вже сформованого прикусу. Для цього використовують спеціальні брекет-системи, яких тепер є безліч. Різняються системи один поміж собою як ефективністю, так і естетичними властивостями. Природно, що і ціни, залежно від різних критеріїв, також можуть бути різними.
У дитячій практиці до 13-14 років застосовують ортодонтичні пластинки. На відміну від брекет-систем, їх можна знімати. Таке вікове обмеження зумовлене ще не сформованим прикусом, який на цьому етапі розвитку можна легко корегувати і знімною апаратурою. У складніших випадках – до 13 років дитина може носити знімні пластинки, а вже потім виправляти прикус за допомогою брекет-системи.
Виправлення прикусу – це необхідна і доволі тривала процедура. Терміни залежать від ступеня складності системи та від індивідуальних особливостей організму людини. Точніше спрогнозувати час і результат може тільки ортодонт після обстеження.
Головна
Карта сайту
Як до нас добратися
Наш прайс-лист
Корисні поради
Як зберігати зубну щітку?
Наполегливо радимо тримати щітку відкритою,
а не у пластмасовому футлярі.