За наших днів практично кожна людина уявляє собі, що таке брекети і з якою метою їх використовують. Отже – з допомогою брекет-системи лікують патологічний прикус. Завдяки йому відновлюється не тільки функція зубощелепної системи, а й естетика усмішки людини. У певних випадках на краще змінюється навіть вимова.

&

Деякі люди, знаючи про свою проблему і навіть маючи величезне бажання її позбутися, не можуть подолати одного бар'єру. Цей бар'єр зветься естетика. Зрозуміло, що коли людина носить брекет-систему, її зовнішність змінюється, чим багато хто дуже переймається. І хоч це вимушені і тимчасові заходи, не кожен може собі дозволити посміхатися і спілкуватися з людьми з вестибулярними брекетами на зубах.

&

Власне щоб уникнути цієї проблеми, і винайшли так звані лінгвальні брекети. Їх фіксують зі внутрішнього боку зубів, і для довколишніх вони зовсім не помітні. Але звичайні лінгвальні брекети спричиняють багато інших проблем. Крім дискомфорту, що з'являється в перші хвилини після фіксації брекетів, виникають і проблеми з мовленням, порушується дикція. Тому слід зауважити, що це тимчасове явище і після адаптаційного періоду (від двох тижнів до місяця) все приходить до норми.

&

Брекети «Incognito» дозволяють звести до мінімуму всі негативні моменти носіння лінгвальних брекет-систем. Завдяки тому, що цю систему виготовляють індивідуально для кожної людини, дискомфортні і хворобливі відчуття, а також дефекти мовлення швидко минають або практично відсутні. Крім цього, брекети «Incognito» виготовляють із золотого сплаву, що дозволяє уникнути алергічних реакцій на метали.

&

&

& jeux casino