Air-Flow

Регулярне чищення зубів – це ще не абсолютна гарантія їх здоров’я. Професійна гігієна ротової порожнини є обов’язковою для кожного, адже зубна щітка не здатна очистити всі важкодоступні місця. А бактерії стають основою виникнення карієсу та інших захворювань.

Як часто потрібно робити цю процедуру? Зазвичай дантисти радять робити її не частіше одного разу в півроку-рік, але якщо ви палите, споживаєте багато кава чи чаю, Ваша емаль піддається агресивнішому впливу барвників і цей термін може скоротитись до чотирьох місяців.

Чи всім можна робити професійну гігієну ротової порожнини? Ця процедура не має жорстких протипоказань, але якщо Ваша зубна емаль дуже чутлива, то варто відмовитись від процедури. Людям з такими хворобами: гінгівіт, пародонтит, пародонтоз варто  також відмовитись від чистки зубів у стоматолога.

Чому всі зараз обирають Air-Flow? Ця нова методика є мегапростою та ефективною. Жодних інструментів. Лише повітря, вода та абразивний порошок і Вашу посмішка стане ще здоровішою. Всі важкодоступні місця очищаються, ясна масажуються, а приємна прохолода усуває дискомфорт. І аромат засобів дарує свіжість Вашому подиху.

Ось такі короткі факти про професійне чищення зубів допоможуть Вам зрозуміти, чи підходить Вам ця процедура та чому вона потрібна. Для вибору систематичності проведення обов’язково проконсультуйтесь у спеціаліста та довіряйте свою усмішку лише справжнім професіоналам.