Які брекети обрати?

Які брекети обрати?

Всі ми різні, але всі хочемо мати ідеальну посмішку. Рівні та здорові зуби – ознака успішних людей. Сучасна стоматологія швидкими темпами рухається вперед та постійно удосконалюється. На даний момент існує неймовірна кількість різновидів брекет-систем – основних методів зміни Ваших зубів. Які обрати і чому?
Лінгвальні брекети чудово підійдуть людям, котрі не можуть змінювати свою зовнішність через роботу або не хочуть носити звичайні брекети. Вони розміщуються на внутрішній частині зубів та є непомітними для оточуючих. Адаптаційний період спричиняє певні недоліки, але згодом ці брекети на впливають на Вашу дикцію. Недоліком є порівняно висока ціна, однак з цією брекет-системою Ви маєте унікальну можливість вирівняти зуби та тримати це в секреті.
Металеві брекети є одним з найзвичніших способів вирівняти зуби. Вони встановлюються спереду зубів та «примушують» їх рости рівно. Цей метод є одним з найдієвіших та найдешевших, а деякі дефекти росту зубів можна виправити лише металевими брекетами. Оптимальний варіант, якщо питання естетичності не є для Вас основним.
Керамічні брекети – це «золота середина» між двома попередніми видами. Вони також встановлюються спереду зубів, але виробляються зі світлої кераміки і не є дуже помітними для оточуючих. Період використання цієї брекет-системи у порівнянні з металевою є тривалішим, а ціна вищою.
Це лише частинка процедур, котрі можуть виправити Вашу посмішку, для підбору індивідуального варіанту варто звернутись до фахівця. Будьте здоровими та не забувайте про регулярні візити до дантистів.