Продукти для ідеальної посмішки

 

Після зимового періоду наш організм ослаблений та потребує багато вітамінів та мінералів. Зуби – не виняток. Але деякі продукти, котрі підтримують здоров’я зубів, є дуже дорогими та рідкісними. Тому ми підібрали декілька бюджетних варіантів продуктів, котрі допоможуть Вам підтримувати здоров’я посмішки та отримати багато необхідних елементів.
1. Морква допомагає зміцнити зубну емаль та очистити ротову порожнину від бактерій. А завдяки своїй жорсткості вона забезпечує чудовий масаж для ясен. Можна споживати її як перекус або готувати смачні весняні салати, котрі додадуть яскравих барв щоденному раціону.
2. Цибуля та зелень багаті на вітаміни В, Е, А, С, а також містять калій, кальцій, йод, натрій. Ви зможете не лише подбати про зуби, а й поліпшити імунітет та уникнути інфекційних захворювань.
3. Буряк чудово впливає на ясна та допомагає поліпшенню кровообігу. Він знижує ймовірність захворювань порожнини рота та містить кальцій, фосфор, йод та інші корисні речовини.
4. Яблука очищують ротову порожнину, вбивають бактерії та дарують природний блиск зубам. Яблука запобігають утворенню відкладень та мають відбілювальний ефект.
5. Волоські горіхи позитивно впливають на весь організм і надають йому багато енергії, а також містять значну кількість корисних для зубів мікроелементів.
Обирайте правильне харчування та пам’ятайте, що корисне не обов’язково має бути дорогим. А повноцінний раціон в поєднанні з систематичним відвідуванням стоматологів є запорукою красивих та міцних зубів.