Керамічні вініри: за та проти

 

Ви завжди мріяли про бездоганну посмішку та білі зуби? Сучасна стоматологія пропонує неймовірне рішення, котре допоможе швидко змінити вигляд ваших зубів. Керамічні вініри встановлюються швидко і практично безболісно, а ваша посмішка стає ідеальною.

Керамічні вініри підходять для людей зі значними недоліками: сколами зубів, порушеннями прикусу та наявності виражених проміжків між зубами. У процесі встановлення керамічних вінірів поверхня зуба спилюється на товщину вініру. Варто не забувати про це, адже зняти вініри і залишити зуби без них вже не можна.

  • Перевагами використання керамічних вінірів є простота закріплення та природний вигляд матеріалів. Ви не відчуватимете чужорідних предметів у роті, адже вініри не створюють дискомфорту. Вони ідеально повторюють форму зубів. А ще дантисти встановлюють вініри навіть на вилікувані зуби.
  • Однак варто пам’ятати, що перед прийняттям рішення про встановлення вінірів, варто перевірити стан зубів та ясен. Адже не завжди доцільно обирати такий вид естетичних процедур. Також любителі скрипіти зубами не можуть встановлювати вініри. Адже бруксизм є одним з протипоказань.

Консультуйтесь з професіоналами, обирайте найкраще та турбуйтесь про свою посмішку. І пам’ятайте, що красива посмішка – ознака успішних та стильних людей.