Incognito

Більшість людей в сучасному світі мали або мають проблеми із зубами. З віком ми всі хочемо мати ідеальну посмішку, але не завжди можемо дозволити собі носити звичайні брекети через упередження чи професійні особливості.
Та стоматологія стрімко розвивається і вирішує подібні проблеми. Зараз Ви маєте можливість вирівняти зубний ряд значно швидше та ефективніше, а ще не помітно для оточення.
Брекет-система Інкогніто була створена та апробована доктором Віхманном на початку 2000 років у Німеччині. Використання новітніх 3D технологій та комп’ютерного моделювання допомагає дантистам мінімізувати неприємні відчуття, скоротити період адаптації та максимізувати ефективність носіння таких брекетів.
Ще однією перевагою є використання золота у брекетах Інкогніто. Багато пацієнтів скаржаться на виникнення алергічної реакції на нікель, котрий додається у звичайні брекети. А ще проблеми з дикцією зникають значно швидше, ніж під час носіння традиційних брекетів. Чистити брекети Інкогніто складно, однак перші результати можна помітити через 2,5-6 місяців.
Якщо Ви хочете посміхатись сміливо, красиво та впевнено, брекет-система Інкогніто саме для Вас. Професіонали швидко підбирають індивідуальні брекети та адаптують під кожен зуб. Не комплексуйте – обирайте стоматологію Galdents та брекети Інкогніто.