Зубний to do list

Кожного року ми складаємо плани та списки бажань, однак вони зазвичай стосуються подорожей, роботи, покупок чи стосунків. А про здоров’я ми дуже часто забуваємо. Ми склали to do list, котрий допоможе підтримувати міцність та білизну Ваших зубів.

  • Розпочнемо з харчування. Їжа – невіддільна складова нашого функціонування. Але дуже багато продуктів приносять нашому організму шкоду. Головним ворогом зубів є цукор. Наші співвітчизники вживають в десять разів більше цукру протягом року ніж мешканці США. Спробуймо скоротити споживання солодощів, звикнемо полоскати ротову порожнину після їди  та обирати жувальну гумку без цукру.
  • Найпростіше – найскладніше, або чому ми забуваємо чистити зуби. Правило чистити зуби двічі на день допоможе Вам уникнути значної кількості хвороб та неприємного запаху з рота. Не забувайте ретельно мити зубну щітку після використання та зберігати її щетиною вгору.
  • Підходьте до вибору зубної пасти ретельно. Краще проконсультуйтесь з лікарем перед придбанням нового продукту. Кожен випадок індивідуальний, тому поради друзів чи родичів можуть нашкодити Вашим зубам.
  • Систематичність. Будьте відповідальними та чесними з собою. Нам дуже часто бракує часу та мотивації, але відвідини стоматолога двічі на рік, заміна зубної щітки кожних 3 місяці та використання зубної нитки – забезпечать Вас ідеальною посмішкою, вбережуть час (лікування довше) та гроші.

Дотримуйтесь простих правил та змінюйтесь на краще. Адже Новий рік – чудовий привід для самовдосконалення.