Зубна нитка – незамінний помічник

 

Флос – це засіб для очищення апроксимальних поверхонь. А якщо простими словами, то зубна нитка допомагає нам видалити наліт з міжзубних проміжків. Кожен людський зуб має п’ять поверхонь, але систематично ми очищуємо три з них. Саме цей засіб допомагає нам очистити інші дві.

Стоматологи мають багато думок з приводу того, коли можна починати використовувати флос. Дітки з восьмирічного віку можуть починати використовувати зубну нитку під наглядом батьків. Залишки їжі спричиняють карієс, руйнують зуби та спричиняють утворення зубного каменю.

Перше використання зубної нитки може здаватись складним. Але це досить просто. Треба відмотати близько 20-30 сантиметрів та обмотати кінці нитки навколо вказівних пальців. Рухами вверх-вниз треба очистити всю поверхню зуба. Обережно потрібно бути з яснами та не поранити їх ниткою.

Нитки бувають вощеними та звичайними. Початківцям варто користуватись нитками просоченими воском. Також бувають лікувальні флоси, просочені спеціальними засобами та ароматизаторами. Також після застосування просочених ниток в роті залишається приємний посмак.

Стоматологи радять використовувати зубну нитку в поєднанні із зубною пастою та систематичним відвідуванням дантистів. І такий догляд забезпечить Вас ідеальною посмішкою та міцними зубами.